پایگاه یکم شکاری ترابری شهید لشگری مهرآباد

پایگاه یکم شکاری ترابری شهید لشگری مهرآباد، واقع در تهران و به نوعی پوشش دهنده آسمان پایتخت است که به همین پایگاه یکم شکاری ترابری شهید لشگری مهرآباد[ویرایش]دلیل مهمترین پایگاه هوایی کشور شناخته می شود.
این پایگاه به دلیل مجاورت با فرودگاه مهرآباد، به اسم نیروی هوایی مهرآباد شناخته می شود اما در سالهای اخیر به نام امیر خلبان شهید حسین لشگری نامگذاری شده است.
افرادی که به این پادگان آموزشی اعزام می شوند، ممکن است برای آموزشی به دانشگاه شهید ستاری منتقل شوند.به عبارت دیگر، از بین افرادی که آموزشی در این پادگان هستند، تعدادی را برای آموزشی در دانشگاه شهید ستاری انتخاب می نمایند.به گفته سربازانی که آموزشی را در این پادگان گذرانده اند، دانشگاه شهید ستاری از نظر امکانات و خدمات بهتر از پایگاه مهرآباد می باشد.

۱۳ نظر ها

 1. سلام من ۱۹ اسفند اینجا اعزامم چجور جایی سخته ؟اسونه؟

  • سلام منم ۱۹اسفند اعزامم اسم و فامیلت رو بگو تا اونجا پیدا کنیم همدیگه رو من ساعت ۹ صبح باید اونجا حضوری بزنم👋

 2. من سال ۸۶مهراباد آموزش دیدم. هر چیزی وجود داره غیر از آموزش سخت ترین کار شما نظافته قسمت های دیگه مهر آباد هستش و به غیر از هفته اول بقیه بسیار راحت هستش فقط خودتون رو تابلو نکنید و رفیق بازی نکنید و مواظب باشید سیگاری نشید و سلام

 3. سلام، اقا ۱۰/۱۹ اینجا اعزامم. پایگاه چطوریه؟

 4. پسرم ازام هست /19/10-به کرمان پادگان شهید باهنر خییلی ناراحت هستم راهش خییلی دوره چهارده ساعت. راهست

  قجری

 5. سلام خسته نباشید منم پسرم ۱۹-۱۰ آرام هست پادگان شهید باهنر کرمان خییلی تو فکرم

 6. سلام من همسر یکی از سربازان پادگان ارومیه هستم چند روزی هست از همسرم خبری نیست

 7. سلام ۹۷/۷/۱۹اعزامم برای اموزشی به پادگان یکم شکاری ترابری مهرآباد کسی اونجا خدمت کرده؟چجوریه؟

 8. باسلام اینجانب محمودمنیعات درتاریخ ۱۸-۸-۱۳۶۴ در پادگان شماره ۳ مهرآبادجنوبی سه راه آذری به خدمت اعزام شدم وپس ازسه ماه آموزش به پایگاه پنجم شکتاری امیدیه اهواز تقسیم شدم.الان برای کسرخدمت پسرم میخوام اقدام کنم هیچ شماره و اینکه کجا باید مراجعه کنم اطلاعی ندارم.حتی به پلیس +۱۰ مراجعه نمودم اعلام بی اطلاعی کردند .خواهشمنداست راهنماییم کنید.ممنونم ۰۹۹۱۸۶۸۰۹۹۷

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.