کاهش ۲۰ درصدی آمار فرار از خدمت سربازی مشمولان

فرهنگ نیا در این جلسه از کاهش ۲۰ درصدی جرائم نیرو‌های مسلح در سه ماهه نخست امسال خبر داد و افزود: شایع‌ترین جرایم در نیرو‌های مسلح مربوط به فرار از خدمت سربازی است.سربازان غایب

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم؛کمال فرهنگ نیا،رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قم،گفت: افرادی که خود را معرفی نمایند بازداشت نخواهند شد و در مجازات آن ها تخفیف های قابل توجهی اعمال و به یگان های مربوطه اعزام می شوند .

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان هم دراین جلسه از کاهش ۲۰ درصدی جرائم نیروهای مسلح در سه ماهه نخست امسال خبر داد و افزود: شایع ترین جرایم در نیروهای مسلح مربوط به فرار از خدمت سربازی است .

وی در خصوص مشمولانی که غیبتشان زیر دو ماه است گفت: در صورتی که این افراد خود را به دادسرای نظامی معرفی نمایند هیچ پرونده ای برایشان تشکیل نخواهد شد .

حسین صِیدی شکایات مربوط به راهنمایی و رانندگی را در رتبه دوم جرائم نیروهای مسلح عنوان کرد وگفت: آگاه سازی و آموزش قوانین به نیروهای مسلح از جمله اولویت های ما برای کاهش جرائم نیروهای مسلح است اما آگاهی مردم از قوانین سربازی هم نقش بالایی در کاهش جرائم دارد که مردم باید به آن توجه ویژه داشته باشند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد مطلب بالا و یا هر سوالی در زمینه نظام وظیفه
از خط ثابت با شماره 9099071613 تماس بگیرید. ( بدون گرفتن پیش شماره )
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.