پادگان آموزشی شهید نامجو حسن رود

اول از همه باید گفت خوش بحالتون….حتمن خیلی ها تون  شنیدین که میگن فلان پادگان هتله ولی این پادگان هتل نیست….پادگان شهید نامجو حسن رود

ویلاست………………….

این پادگان واقع در روستای حسن‌رود، کیلومتر ۲۰ جاده رشت به انزلی قرار گرفته و علاوه بر آموزش سربازان در دو ماه آموزشی مسوول برگزاری دوره و آموزش کارکنان رسمی نیروی دریایی ارتش هم هست. همین امر باعث شده که کیفیت امکانات موجود توی این پادگان از بقیه پادگان های دیگه بیشتر باشه.

وقتی وارد پادگان مبشید بهتون لباساتون رو میدن و یه هفته مرخصی هم دارین (شاید کمتر از یه هفته) تا برین لباساتون رو اندازه کنید. از هفته دوم تا سوم برنامه شما این میشه: 

از ۵ بیدار باش تا ٧ نماز و صبحانه و نظافت از ٧ تا ٨ ورزش صبحگاهی و از ٨:٣٠ تا ١٢:٣٠ سرکلاس، از ١ تا ٣ ناهار ونماز و بعد از ٣ تا ۴:٣٠ بازم کلاس یا آموزش نظامی و بعضی روزا هم بیکار……..

تو هفته چهارم و پنچم هم آموزش های کار با اسلحه و تیراندازی در میدون تیر رو می بینید. در ادامه اگه شرایط جور باشه ۵-۶ روز مرخصی میان دوره میرید.

هفته هفتم هم اردوگاه باید برید که حتمن آب معدنی با خودتون ببرید. و هفته اخر هم به رژه برای مراسم تحلیف سپری میشه

سربازانی هم که آموزشی توی این پادگان آموزش می بینن به یکی از شهرهایی که نیروی دریایی دارند اعزام می شوند.

مانند : سیرجان ، بندر عباس ، رشت ، سیستان و بلوچستان و …


۲۱۰ نظر ها

  1. سلام ۱۹م اعزامم،کسی توی تاریخ اعزام نیس.بچه لاهیجانم

  2. با سلام اینو میزارم یادگاری بمونه من دوره ۱۰۵ حسن رود بودم که اول تیر اعزامم بود روز اول ساعت هفت نیم صبح خودمونو معرفی کردیم بدون که بگردن ساک هامونو با احترام بردنمون تو یه سالن که همه بودن کارای پدیرش و فرم پر کردن انجام دادیم روی صندلی نشستیم و واسمون توضیحات دادن بعدشم نفرات خدمت قبل دو هفته مرخصی دادن که برن ۱۶ تیر برگردن امریه بگیرن برن یگان قبل و نفرات خدمت جدیدم لباس دادن سه روز مرخصی دادن که برن لباساشون اندازه کنن برگردن

  3. سلام دوستان گوشی میشه برد

  4. سلام دوستان منم ۲ تیر اعزامم.کسی خواست هماهنگ کنیم بریم.
    ۰۹۳۳۴۱۳۹۸۱۵

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.