پادگان آموزشی شهید خضرایی تهران

پادگان آموزشی شهید خضرایی در اطراف خیابان دماوند تهران و در یک محدوده شهری و مسکونی واقع شده است. این پادگان یکی از بزرگترین پادگانهای آموزشی کشور است و در کنار سربازان کارکنان پایور نیز آموزش می بینند.پادگان آموزشی شهید خضرایی

این پادگان چهار گردان با نام های شهید دوران (لیسانس ها) ، شهید یاسینی (لیسانس ها) شهیدقوامی (لیسانس ها) و شهید فهمیده (لیسانس ها، فوق لیسانس ها و دکترا) دارد.

این مرکز آموزش دارای دو سالن همایش با نام های ۱۹ بهمن به ظرفیت ۱۰۳۶ نفر و سالن همایش ۹ دی به ظرفیت ۱۹۴ نفر است. سالن همایش ۱۹ بهمن که در بین کارکنان با نام سینما شناخته می شود بزرگترین سالن نیروهوایی در تهران است.

از امکانات بسیار خوب این پادگان کتابخانه بسیار مجهز آن است که در آن حدود ده هزار جلد کتاب با عناوین مختلف شامل کتب مرجع،لاتین و کمیاب وجود دارد. در کنار آن نیز یک سالن مطالعه در نظر گرفته شده تا سربازان در اوقات فراغت از آن استفاده کنند.

علاوه بر این نیز هر گروهان یک کتابخانه، سالن مطالعه ،نمازخانه ، اتاق تلویزیون و برخی امکانات ورزشی همچون پینگ پنگ به صورت جداگانه دارند.


۶۱ نظر ها

  1. سلام …..در مورد درجه در نیروهوایی. ….درجه ها کم شدند یعنی فوق لیسانس ستوان ۳ میدن ستوان ۲ دیگه نداریم لیسانس هم به بعضی ها گروهبان یک به بعضی ها ستوان ۳ میدن …به معاف از رزم و گروه ب یه درجه کمتر میدن …دکتر هم کامل درجشو میدن یعنی ستوان ۱ میدن بهش ….فقط این وسط ستوان ۲ دیگه نمیدن به کسی ….لیسانس با فوق لیسانس یکی شده .

  2. سلام دوستان
    من برگه اعزاممو گرفتم نوشته نیروی هوافضای سپاه . پادگان آموزشی نیروی هوایی سپاه . ۱/۴ هم اعزاممه اما اسم شهرشو ننوشته کسی میدونه کجاست ؟

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.