مشاوره سربازی

پادگان آموزشی شهید خضرایی تهران

پادگان آموزشی شهید خضرایی در اطراف خیابان دماوند تهران و در یک محدوده شهری و مسکونی واقع شده است. این پادگان یکی از بزرگترین پادگانهای آموزشی کشور است و در کنار سربازان کارکنان پایور نیز آموزش می بینند.پادگان آموزشی شهید خضرایی

این پادگان چهار گردان با نام های شهید دوران (لیسانس ها) ، شهید یاسینی (لیسانس ها) شهیدقوامی (لیسانس ها) و شهید فهمیده (لیسانس ها، فوق لیسانس ها و دکترا) دارد.

این مرکز آموزش دارای دو سالن همایش با نام های ۱۹ بهمن به ظرفیت ۱۰۳۶ نفر و سالن همایش ۹ دی به ظرفیت ۱۹۴ نفر است. سالن همایش ۱۹ بهمن که در بین کارکنان با نام سینما شناخته می شود بزرگترین سالن نیروهوایی در تهران است.

از امکانات بسیار خوب این پادگان کتابخانه بسیار مجهز آن است که در آن حدود ده هزار جلد کتاب با عناوین مختلف شامل کتب مرجع،لاتین و کمیاب وجود دارد. در کنار آن نیز یک سالن مطالعه در نظر گرفته شده تا سربازان در اوقات فراغت از آن استفاده کنند.

علاوه بر این نیز هر گروهان یک کتابخانه، سالن مطالعه ،نمازخانه ، اتاق تلویزیون و برخی امکانات ورزشی همچون پینگ پنگ به صورت جداگانه دارند.


۳۳ نظر ها

 1. سلام .دوستان من خضرایی افتادم.روز اول که میخوام برم وسایل شخصی باید با خودم ببرم یا نه؟
  سوال دوم . به احتمال چند درصد یگان تهران بیفتم؟ .مدرک فوق لیسانس دارم

 2. باسلام.. میخواستم بپرسم من که تهران سکونت دارم میتونم هر روز یا هفته ی دو سه بار، باتوجه با نیازم از پادگان خارج شم و صبح روز بعد بیام؟
  سوال بعدیم راجع به اتاق تلویزیون هستش که چه زمان هایی میشه تلوزیون نگاه کرد، مثلا شبها میشه؟
  خیلی ممنون یاعلی

 3. کانال سربازای نیروهوایی ارتش شهید خضرایی تهران

  @khazraei12

 4. سلام ، دوستان جایی خوبی افتادین ، اصن نگران نباشین ، مخصوصا اگه بچه تهران هستین ، از لحاظ مرخصی هم خیالتون راحت باشه ، همه ی گروهانا هم خوبن ، هفته اولش فقط بهتون سخت میگذره اونم چون باید آموزشای اولیه رو ببینین

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.