پادگان آموزشی شهید خضرایی تهران

پادگان آموزشی شهید خضرایی در اطراف خیابان دماوند تهران و در یک محدوده شهری و مسکونی واقع شده است. این پادگان یکی از بزرگترین پادگانهای آموزشی کشور است و در کنار سربازان کارکنان پایور نیز آموزش می بینند.پادگان آموزشی شهید خضرایی

این پادگان چهار گردان با نام های شهید دوران (لیسانس ها) ، شهید یاسینی (لیسانس ها) شهیدقوامی (لیسانس ها) و شهید فهمیده (لیسانس ها، فوق لیسانس ها و دکترا) دارد.

این مرکز آموزش دارای دو سالن همایش با نام های ۱۹ بهمن به ظرفیت ۱۰۳۶ نفر و سالن همایش ۹ دی به ظرفیت ۱۹۴ نفر است. سالن همایش ۱۹ بهمن که در بین کارکنان با نام سینما شناخته می شود بزرگترین سالن نیروهوایی در تهران است.

از امکانات بسیار خوب این پادگان کتابخانه بسیار مجهز آن است که در آن حدود ده هزار جلد کتاب با عناوین مختلف شامل کتب مرجع،لاتین و کمیاب وجود دارد. در کنار آن نیز یک سالن مطالعه در نظر گرفته شده تا سربازان در اوقات فراغت از آن استفاده کنند.

علاوه بر این نیز هر گروهان یک کتابخانه، سالن مطالعه ،نمازخانه ، اتاق تلویزیون و برخی امکانات ورزشی همچون پینگ پنگ به صورت جداگانه دارند.


۱۵۱ نظر ها

 1. سلام
  من می خواستم برم پادگان چکش، لطفا راهنمایی کنید

 2. سلام ۱٫۱۲٫۹۷ کسی هست اعزامیش باشه ریفیق شیم

 3. سلام ۱٫۱۲٫۹۷ کسی هست اعزامیش باشه

 4. سلام قبل از اعزام به خدمت میشه بری پادگانی که دوس داری و پذیرش داره خودتومعرفی کنی تا بعد اموزشی ،یگانت اونجا باشه؟؟؟همچین امکانی هست؟

 5. سلام رفقا خسته نباشین منم اعزامی ٩٧/١٠/١ پادکان شهید خضرایی
  از بچه های قم کسی هست تلگرام پیام بده بریم
  @mr_amirshaker
  ایشالا که یه خاطر خوب داشته باشیم عشقین همگی

 6. برای اعزامی های ۱۰/۱ (اول دی) گروه زدیم. اگه کسی میخواد اضافه بشه به آی دی زیر توی تلگرام پیام بده :
  @Karll7

 7. کسی ادرس دقیق پادگان شهید خضراییو میدونه

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.