موکول جلسه فراکسیون ایثارگران به بعد از تعطیلات مجلس

باشگاه خبرنگاران جوان : عضو هیأت رئیسه فراکسیون ایثارگران از موکول شدنجلسه فراکسیون متبوع خود با اعضای ستاد مشترک نیروهای مسلح به بعد از تعطیلات تابستانی مجلس خبر داد.

ابوالفضل حسن‌بیگی ایثارگران

ابوالفضل حسن‌بیگی عضو هیأت رئیسه فراکسیون ایثارگران در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: قرار بود صبح امروز فراکسیون ایثارگران با نمایندگان ستاد مشترک نیرو‌های مسلح جهت بررسی عدم اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگران جلسه داشته باشد که به دلیل تعطیلات تابستانی مجلس این جلسه برگزار نشد و به بعد از تعطیلات موکول شد.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون ایثارگران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به اعلام حسن نوروزی رئیس فراکسیون ایثارگران مبنی بر برگزاری این جلسه با وجود تعطیلات مجلس اما چرا این جلسه لغو ش

 

د، گفت: ما برنامه‌ریزی‌های خود را با پیش‌بینی تعطیلی مجلس در هفته دولت تنظیم کرده بودیم، اما مجلس در هفته دولت تشکیل شد و در این هفته نمایندگان جهت سرکشی به حوزه‌های انتخابیه خود رفتند و به همین دلیل برنامه‌ریزی‌های ما به هم خورد.

حسن‌بیگی ادامه داد: ما به رئیس فراکسیون گفتیم که اگر قرار باشد این جلسه با حضور حداقلی اعضا برگزار شود دیگر نمی‌توان آن را جلسه فراکسیون قلمداد کرد و آن جلسه خصوصی می‌شود.

وی تصریح کرد: متأسفانه برخی مواقع می‌بینیم که جلسات فراکسیون‌ها علی‌رغم نرسیدن به حد نصاب تشکیل می‌شود و در نهایت هم گفته می‌شود که اعضای آن فراکسیون مثلا با وزیر و مسئولی جلسه داشتند و تصمیماتی را هم اتخاذ کردند در حالی که وقتی اعضای فراکسیونی به حد نصاب نمی‌رسند نباید تعداد محدودی از ناحیه جمع کثیری و با عنوان فراکسیون صحبت و تصمیم‌گیری کنند.

حسن‌بیگی متذکر شد: ما آثار رأی شخصی نمایندگان را در انتخاب وزرای دولت دوازدهم کاملا مشاهده کردیم که آنان تحت هیچ شرایطی فراکسیونی رأی ندادند و تنها فراکسیون ولایت و امید آن هم به دلیل آن که اکثر جلساتشان با حضور همه اعضا برگزار شد، به صورت فراکسیونی رأی دادند و باید همه بر این مسئله فائق باشند که نظر فراکسیون با نظر شخصی نمایندگان بسیار متفاوت است.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد مطلب بالا و یا هر سوالی در زمینه نظام وظیفه
از خط ثابت با شماره 9099071613 تماس بگیرید. ( بدون گرفتن پیش شماره )
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.