فراخوان مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها به خدمت وظیفه عمومی

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت:مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌های استان،۱۹ شهریور به خدمت وظیفه عمومی فراخوان می‌شوند.نظام وظیفه

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛سرهنگ حسینی معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گفت:مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه های استان،۱۹ شهریور به خدمت وظیفه عمومی فراخوان می شوند.

وی افزود:برابر ابلاغیه سازمان وظیفه عمومی ناجا،تمام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ هستند به خدمت سربازی فراخوانده شدند.

سرهنگ حسینی گفت:تمام مشمولان فارغ التحصیل دوره های کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور که برگ آماده به خدمت به تاریخ ۱۹ شهریور۱۳۹۷ دریافت کرده اند،باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)،برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی افزود:مشمولان فوق موظف هستند در محل و ساعتی که از سوی سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده حضور یابند و عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده،غیبت محسوب شده و برابر ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی،محرومیت های اجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.