فراخوان مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها در دی ماه ۱۳۹۶

خبرگزاری ایرنا : سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی تمام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم دی ماه ۱۳۹۶هستند را به خدمت سربازی فراخواند.نظام وظیفه

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی ناجا روز چهارشنبه طی اطلاعیه ای اعلام کرد تمام مشمولان فارغ التحصیل دوره های کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم دی ماه سال ۱۳۹۶دریافت کرده اند ، می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) ، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.
براساس این گزارش، تمام مشمولان فوق، موظف هستند روز شنبه دوم دی ماه، در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده حضور یابند.
عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.

۳ نظر ها

  1. عبدالمحمد حسینید

    باتوجه که پسر دومی من خدمت سربازیر است ببخشید پسر سومی چکونه انتقال پیدا می کند شهر خودمان اهواز

  2. عبدالمحمد حسینید

    پسر دوم من خدمت سربازی است سومی هم رفته اموزشی چگونه می توانم پسر دو می خودم را به شهر خودمان اهواز انتقال دهم مچکرم از همکاریتان . حسینی.

    • پسر دومتون که در حال خدمت هست باید نامه ای مبنی بر خدمت در یگان از محل خدمت خود بگیرن و پسر سومتون توی آموزشی این نامه رو تحویل امور اداری بدن تا در زمان تقسیم لحاظش کنن

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.