فراخوان مشمولان طرح نخبگان در تیرماه سال ۹۷

سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولانی که در طرح نخبگان ثبت نام کرده و دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیرماه ۱۳۹۷ می‌باشند را به خدمت سربازی فراخواند.نظام وظیفه

 به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان ، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی که در طرح نخبگان ثبت نام و مورد تایید قرار گرفته اند و دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیرماه ۱۳۹۷ می‌باشند، به خدمت سربازی فراخوانده شدند.

گفتنی است، کلیه مشمولان فوق موظف هستند روز شنبه دوم تیر ماه ۹۷ در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو‌های مسلح اعلام شده حضور یابند.

لازم به ذکر است؛ افرادی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو‌های مسلح با عنوان آموزش نخبگان نشده اند، می‌توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذکور و یا اطلاع از آخرین وضعیت خود براساس اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است؛ این دسته از مشمولان دوره آموزش رزم مقدماتی را در مرکز آموزش شهید “مدرس” سپاه پاسداران سپری و پس از اتمام دوره آموزشی، پروژه تحقیقاتی خود را ادامه خواهند داد.

شایان ذکر است مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ فوق برای آنان صادر نشده، می‌بایست برای پیگیری درخواست خود به بنیاد نخبگان نیرو‌های مسلح واقع در بزرگراه شهید بابایی، دانشگاه دفاع ملی ستاد کل نیرو‌های مسلح مراجعه کنند، همچنین دانشجویان و یا فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس و بالاتر برای بهره مندی از طرح نخبگان می‌بایست به بنیاد نخبگان نیرو‌های مسلح به نشانی ذکر شده مراجعه کنند.

منبع : خبرگزاری میزان

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد مطلب بالا و یا هر سوالی در زمینه نظام وظیفه
از خط ثابت با شماره 9099071613 تماس بگیرید. ( بدون گرفتن پیش شماره )
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

یک نظر

  1. ۴ ماه از سال گذشت
    تخفیف ۷۰ درصدی خانواده های تحت پوشش چی شد ؟؟؟؟؟؟ پس کی اجرایه ش میاد؟

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.