فراخوان مشمولان دانش آموخته دانشگاه ها دراسفند ماه ۱۳۹۶

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی تمام مشمولان دانش آموخته (فارغ التحصیل) دانشگاه ها را که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اول اسفند ماه ۱۳۹۶هستند به خدمت سربازی فراخواند.نظام وظیفه

به گزارش روز شنبه ایرنا ازپایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی طی اطلاعیه ای اعلام کرد: تمام مشمولان دانش آموخته دوره های کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور که برگ آماده به خدمت به تاریخ اول اسفند ماه سال ۱۳۹۶دریافت کرده اند ، می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) ، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.
براساس این گزارش، تمام مشمولان فوق، موظف هستند روز چهارشنبه (۲ اسفند ماه سال ۹۶) در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده است حضور یابند.
در این اطلاعیه آمده است: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده،غیبت محسوب می شود و برابر ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت .

۲ نظر ها

  1. سلام پسرم امروز اعزام شد .لطفا رول کار چطوری پیش خواهد رفت .کی لباس می دهند وکی اینها به مرخصی هواهند رفت لطفا برنامه کار بگین تا از نگرانی بدر اییم . خواسته یک پدر

    • معمولا چند روز مرخصی میدن واسه اندازه کردن لباس ها.اما شاید بخاطر تعطیلات عید دیگه مرخصی اول دوره ندن.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.