ثبت نام دو گروه جدید برای طرح کسری یا معافیت از خدمت ایثارگران

خبرگزاری فارس :جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار نفر در طرح کسری یا معافیت از خدمت ایثارگران ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: ایثارگرانی که فرزندشان در حال انجام خدمت سربازی است یا افرادی که قبلا از کسر خدمت برای فرزند دیگرشان استفاده کرده‌اند نیز برای ثبت‌نام مراجعه کنند.سردار ابراهیم کریمی ایثارگران

سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین آمار ثبت‌نام فرزندان آزادگان، جانبازان، رزمندگان و ایثارگران در طرح کسر یا معافیت خدمت سربازی ایثارگران اظهار داشت: تا این لحظه بیش از ۲۰۰ هزار نفر در دفاتر پلیس+۱۰ ثبت نام کردند.
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان این مطلب که روند ثبت‌نام تاکنون خوب بوده، تصریح کرد: ایثارگران مدنظر داشته باشند که اگر قبلا از کسر خدمت برای یک فرزند خود استفاده کرده‌اند برای فرزند دیگر نیز می‌توانند ثبت‌نام را انجام دهند.
وی گفت: برای ثبت‌نام در طرح کسری و معافیت از خدمت ایثارگران محدودیت سنی وجود ندارد و اگر ایثارگر فرزند پسرش کوچک بوده و مشمول محسوب نمی‌شود نیز باید برای ثبت‌نام به پلیس +۱۰ مراجعه کند.
این مقام ارشد نظام‌ وظیفه با بیان این مطلب که بعد از ثبت‌نام افراد در این طرح، بانک اطلاعاتی تشکیل شده و برای معافیت یا کسر خدمت افراد در سال‌های آتی نیز تصمیم‌گیری خواهد شد، گفت: ایثارگرانی که فرزندشان هم اینک در حال انجام خدمت سربازی است، برای ثبت‌نام در این سامانه مراجعه کنند.
سردار کریمی خاطرنشان کرد: بعد از پایان مهلت ثبت‌نام در ۱۰ دی ماه و بررسی یک ماهه، اسامی افرادی که در زمره ۲۰ هزار نفر کسری یا معافیت از خدمت امسال باشند، اعلام خواهد شد.
وی تاکید کرد: باید تمام خانواده‌هایی که پدر یا مادرشان آزاده، جانباز، ایثارگر و رزمنده بوده‌اند برای ثبت‌نام مراجعه کنند؛ حتی کسانی که بر اساس طرح امام حسن مجتبی در مناطق عملیاتی درگیر، حضور داشته و معادل رزمندگی برای آنها حساب می‌شود.

یک نظر

  1. خیلی مزخرفه اونیکه برای یه فرزندش استفاده کرده مساویه اون بابایی هست که اصلا استفاده نکرده ؟ بعدشم این چه نوع قانون مزخرفیه که بیست هزار نفر که هر کدوم دلشون بخواد رو انتخاب میکنن خب مسلم هست عدالت رعایت نمیشه ، خب قانون قبلی کسری رو چرا حذف کردین ؟ اینجوری فقط ده درصد سبیلشون چرب میشه و ۹۰ درصد دچار ناعدالتی مطلق میشه ، همین که تو این کشور متولد شدیم خودش مجازاته چرا سعی دارن نقره داغ کنن ؟ چی طلبکارن که هر جور قانون مزخرفی رو اجرا میکنن و خجالتم نمیکشن …

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.