ثبت‌نام ۴۹۰۰ نفر متقاضی طرح معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگران تا‌کنون

خبرگزاری فارس : جانشین نظام وظیفه عمومی ناجا از ثبت‌نام ۴۹۰۰ نفر از متقاضیان طرح معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگران از روز گذشته تا این لحظه خبر داد. کسری خدمت فرزندان

سردار ابراهیم کریمی جانشین نظام وظیفه عمومی ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین وضعیت ثبت‌نام متقاضیان طرح معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگران در دفاتر پلیس + ۱۰، اظهار داشت: از دیروز صبح که کار ثبت‌نام در این مراکز شروع شده تا این لحظه ۴۹۰۰ نفر در این طرح ثبت‌نام اولیه کرده‌اند.

جانشین نظام وظیفه عمومی ناجا با اعلام این مطلب که ثبت‌نام در این طرح به صورت خوداظهاری بوده و نیازی به ارائه مدارک نیست، تصریح کرد: در ۱۰ روز اول ثبت‌نام ویژه فرزندان جانبازان و آزادگان و در ۲۰ روز بعدی مختص به خانواده‌های ایثارگران و جامانده‌های ثبت‌نامی جانبازان و آزادگان است.

سردار کریمی در پاسخ به پرسش فارس در خصوص اینکه برخی از مخاطبان و متقاضیان این طرح اعلام کرده‌اند که سایت بسته است یا اینکه به مراکز پلیس + ۱۰ شهرستان‌ها ابلاغ نشده است، اعلام کرد: فرم ثبت‌نام در سامانه پلیس + ۱۰ در تمام مراکز به صورت سیستمی موجود است و اینگونه نیست که سایت بسته باشد.

وی گفت: شاید در برخی مراکز به دلیل شلوغی و مراجعه زیاد متقاضی متصدی مرکز از مراجعان بخواهد که فرم اولیه را پر کرده و بعد متصدی مربوطه اطلاعات را در سامانه وارد کند که در این صورت هیچ مسئله‌ای نیست و متقاضیان می‌توانند فرم پر کرده خود را به متصدی تحویل دهند تا بعداً در سامانه درج شود.

این مقام ارشد ناجا خاطرنشان کرد:‌بعد از یک ماه بررسی، ۲۰ هزار از افرادی که بالاتری امتیاز را داشته باشند با ارائه مدارک خود به مراکزی که معرفی خواهد شد در زمره طرح کسر خدمت و معافیت فرزندان ایثارگران قرار خواهند گرفت.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد مطلب بالا و یا هر سوالی در زمینه نظام وظیفه
از خط ثابت با شماره 9099071613 تماس بگیرید. ( بدون گرفتن پیش شماره )
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.