مشاوره سربازی

تماس با ما

۴۹ نظر ها

 1. باسلام خسته نباشید
  میخاستم ببینم چطور میشه شماره پرسنل سربازی خود را دریافت کنم ؟
  باتشکر

 2. فرمانده یگان حفاظت زندانهای خوزستان: سربازی آغاز راه مسئولیت پذیری جوانان است

  ۱۱ بازدیدها

  در مراسمی با حضور سرهنگ چابکسوار فرمانده یگان حفاظت زندانهای خوزستان و جمعی از مسئولان زندان از سربازان نمونه و ساعی زندان مرکزی اهواز و یگان واکنش سریع تجلیل بعمل آمد.

  به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، این مراسم با پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و تلاوت آیاتی از قرآن کریم و اجرای گروه سرود متشکل از زندانیان آغاز شد و سپس صالحی فرمانده قرارگاه زندان در سخنانی ضمن عرض خیرمقدم به مسئولین ، گزارشی از روند اقدامات یگان حفاظت زندان در حوزه ارتقاء امنیت و حفاظت فیزیکی ارائه داد و برنامه های اجرائی ویژه سربازان وظیفه را نیز تشریح نمود.

  در ادامه برنامه سرهنگ چابکسوار با تقدیر از توجه ویژه مسئولین زندان مرکزی اهواز به سربازان در سخنانی گفت : سربازان وظیفه نزد ما امانت هستند و ما بعنوان امانتدار مردم این مهم را باید با اجرای برنامه های آموزشی کیفی و صیانت از آنان این عزیزان را مهیای آغاز دوران جدیدی از زندگی نمائیم.

  فرمانده یگان حفاظت زندانهای خوزستان خطاب به سربازان وظیفه افزود : دست یافتن به آرزوهای بزرگ نیازمند توکل به لطف الهی ، داشتن پشتکار و اراداه برای برداشتن گام های مستحکم در مسیر پیشرفت و ترقی است و جوان مومنی که مبانی دینی و اخلاقی را عمیقا پذیرفته ، امید بخش ترین نیروئی است که میتواند یک مجموعه را در راه رسیدن به اهداف و سیاست های ترسیمی آن یاری رساند.

  نیسی معاون زندان مرکزی اهواز نیز بعنوان دیگر سخنران برنامه ضمن تقدیر از حضور فرمانده یگان حفاظت زندانهای خوزستان در این مراسم ، سربازان وظیفه را به جدیت در امور محوله ، رعایت اخلاق ، ایمان ، انضباط ، وظیفه شناسی ، احساس تعهد و مسئولیت توصیه نمود و از آنان خواست تا از این دوران سخت بهره گیری و تجربه اندوزی لازم را داشته باشند.

  در این مراسم از ۵ سرباز نمونه یگان حفاظت زندان مرکزی اهواز بنام های سجاد دلفیه ، حسین دریس ، محمد هاشمی ، رئوف آل کثیر و امین بارانی و ۳ سرباز نمونه یگان واکنش سریع بنام های محمد نوری ، محمد موسوی و فروتن بختیاری با اهداء لوح تقدیر و هدایائی تجلیل شد.

  در سایر زندانهای استان نیز مراسم گرامیداشت مقام سرباز برگزار شد و از پرسنل وظیفه نمونه تجلیل و تقدیر به عمل آمد
  خبر در سایت اداره کل زندانهای خوزستان : http://www.khuzestanprisons.ir

 3. با سلام میشه پیامای منو حذف کنید .ته دل بچه هایی که میخونن خالی میشه . بچه ها از سربازی نترسید من چون مادرم نگران میشم اینا رو میگم . هر جا که خدمت میکنید همیشه فقط و فقط بخدا توکل کنید و ازش کمک بخواین .خدا حافظ و نگه دار همه شما باشه .

 4. مرده شور همه تونو ببرن .که همه تون یکی هستین .بچه ها برا زندونی شدن اومدن یا خدمت؟

 5. چرا حذف میکنید اخه .اسم مسولین میاد سیستم اتومات هنگ میشه .میگم چرا شماره ای که گذاشتین کسی پاسخگو نیست ؟

 6. با سلام این شماره تلفن رو کسی جواب نمیده .شماره دیگه ای لطف میکنید چون بچه ها هم فرصت تماسشون محدوده و هم موبایل ندارن متاسفانه .این همه سختگیری برای سلامت نسل جوان جامعه ایجاد مخاطره نمیکنه از نظر شما ؟ لطفا مسولینی که فرزندانشون رو بخدمت اموزشی فرستادن و جیگرشو دادشتن پارتی بازی نکنن پاسخگو باشند . لطفا

 7. با سلام این شماره تلفن رو کسی جواب نمیده .شماره دیگه ای لطف میکنید چون بچه ها هم فرصت تماسشون محدوده و هم موبایل ندارن متاسفانه .این همه سختگیری برای سلامت نسل جوان جامعه ایجاد مخاطره نمیکنه از نظر شما ؟ لطفا مسولینی که فرزندانشون رو بخدمت اموزشی فرستادن و جیگرشو دادشتن پارتی بازی نکنن پاسخگو باشند . لطفا

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.