تخفیف ۷۰ درصدی جریمه مشمولان غایب سربازی تحت پوشش نهادهای حمایتی

سرپرست معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی گفت: مشمولان غایب نسبت به وضعیت خدمت و مبلغ جریمه خود اقدام کنند.سربازان غایب
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان ؛ سرهنگ اسماعیل غریب سرپرست معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گلستان گفت: همه مشمولانی که تا پایان امسال بیش از ۸ سال غیبت دارند با مراجعه به دفاتر پلیس + ۱۰ نسبت به وضعیت خدمت و مبلغ جریمه خود اقدام کنند.

وی ادامه داد: مشمولان غایب که در سال گذشته، واجد شرایط معافیت بودند، اما به دلایلی موفق به بهره برداری از این امتیاز نشدند امسال به مدت غیبت آن‌ها افزوده می‌شود و باید ۱۰ درصد جریمه بیشترپرداخت کنند.

اسماعیل غریب گفت: کسانی که خانواده آن‌ها تحت پوشش کمیته امداد و یا سازمان بهزیستی هستند جریمه آن‌ها ۷۰ درصد تخفیف در نظر گرفته می‌شود.

وی افزود: افراد متاهل ۵ درصد و به ازای هر فرزند نیز ۵ درصد تخفیف در نظر گرفته می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

۳ نظر ها

  1. از اول بهار هی میرم میگن هنوز خبری نیست برو آزاد بخر. اینه مفهوم رسیدگی به قشر صعیف جامعه هرز ایران. والله جهان غرب کافر از ما بهترن. من با دو تا معلول و پدر غقیرم که هیچی نداره باید معافیت رو بخرم. خوشبختانه به خارجیا و سازمان ملل گفتم و بهم پناهندگی می دن و چاره جز فرار از ایران نیست.

  2. چرا همیشه الکی حرفی میزنین که نتونین بهش عمل کنین….

    بهار گذشت. تابستون گذشت.. پاییز هم تموم میشه ایشالا و بازم فقط حرف حرف حرف حرف بدون عمل

  3. با سلام.جزییات نهایی امریه ورزش و جوانان کی منتشر میشه

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.