تخفیف خرید سربازی برای فرزندان مشمول افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی

نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای تخفیف ۷۰ درصدی را برای خرید سربازی فرزندان مشمول افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در نظر گرفتند.مدد جویان کمیته امداد امام خمینی

به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) و در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه در بخش درآمدی بند ۵ تبصره ۱۱ این لایحه را تصویب رساندند که براساس آن فرزندان مشمول افراد تحت پوشش کمیته امداد خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از ۷۰ درصد تخفیف بهره مند می شوند.

 این بند با ۱۵۴ رای موافق، ۱۴ رای مخالف و ۴ رای ممتنع از مجموع ۲۰۷ نماینده حاضر به تصویب رسید.

همچنین بند ۴ تبصره ۱۱ لایحه بودجه در مورد تخفیف خرید سربازی فرزندان ایثارگران که کمیسیون تلفیق آن را از متن لایحه بودجه حذف کرده بود به تصویب نرسید و با ۱۶۷ رای موافق، ۱۸ رای مخالف و ۳ رای ممتنع از مجموع ۲۱۶ نماینده حاضر برای بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق ارجاع شد.

نمایندگان در ادامه بند «ه» تبصره ۱۱ لایحه بودجه را به تصویب رساندند که براساس آن نیروهای مسلح مکلفند کمک هزینه مسکن کارکنان ساکن در خانه‌های سازمانی را از حقوق ماهانه آنها کسر و به حساب خزانه‌داری کل موضوع ردیف ۱۶۰۱۸۴ جدول شماره ۵  این قانون واریز کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

۲ نظر ها

  1. باسلام.من فرزندتحت پوشش کمبته هستم میخوام کارت سربازیمو بگیرم ایا واقیعت دارد این ۷۰درصد من رفتم کمیته گفتم برام جواب ندادن.۰۹۱۸۳۶۲۸۱۷۸کسی چیزی میدونه برام زنگ بزنه ممنون میشم برام کمک کنین

  2. سلام لطفا جزئیات خرید سربازی برای افراد تحت پوشش را منتشر کنید.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.