تاکید بر ضرورت توجه به طرح مهارت‌آموزی در دوران سربازی

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در آئین اعزام مشمولان تحصیل‌کرده استان بوشهر به خدمت ایثارگرانسربازی با قدردانی از تلاش نیروی انتظامی در فراهم کردم فضای صمیمی بین والدین و فرزندان آنان در اعزام به خدمت سربازی اظهار داشت: سربازی یک رسالت و وظیفه سنگین و مهمی است که بر دوش جوانان گذاشته می‌شود.

وی سربازی را فصل جدیدی از زندگی جوانان دانست و تصریح کرد: تمام مراحل سربازی همراه با خاطره است به‌گونه‌ای که پس از دوران دانشگاه و تحصیل در مراکز آموزش عالی، فصل جدیدی در زندگی جوانان آغاز می‌شود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه فضای دانشگاه یک محیط آزاد و از دوران شیرین زندگی انسان‌ها است خاطرنشان کرد: پس از دوران دانشگاهی، خاطرات دوران سربازی آغاز می‌شود و در این مرحله از زندگی دوستان زیادی به مجموعه انسان‌ها می‌پیوندند.

گراوند خدمت سربازی را دوران جان فشانی برای میهن و کشور دانست و افزود: اعزام به خدمت سربازی در این دوران زیر پرچم نظام جمهوری اسلامی و نعمت ولایت فقیه از ادوار مهم زندگی انسان‌ها به شمار می‌رود.

وی با اشاره به اینکه سربازی خدمت مقدس و به عنوان یک تجربه در زندگی افراد  است گفت: دوران خدمت سربازی یکی از پرخاطره‎ترین دوران زندگی و آموزش مرحله دیگری از زندگی انسان‌ها است.

استاندار بوشهر با تاکید بر توجه به مهارت‌آموزی در دوران سربازی  بیان کرد: دوران خدمت سربازی دوران مهم و مغتنمی برای جوانان محسوب می‌شود که لازم است در این دوران مهارت‌آموزی در اولویت برنامه‌های سربازان قرار داشته باشد.

گراوند تکمیل کننده دوران دانشگاهی را مهارت‌آموزی دانست و تصریح کرد: سربازی از دوره‌های مهمی است که می‌توان آموزش‌های مهارتی برای تکمیل مدارج دانشگاهی فرا گرفت تا زمینه اشتغال جوانان پس از دوران سربازی فراهم شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد مطلب بالا و یا هر سوالی در زمینه نظام وظیفه
از خط ثابت با شماره 9099071613 تماس بگیرید. ( بدون گرفتن پیش شماره )
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.