امریه وزارت نفت

بهترین ارگان برای گذراندن خدمت سربازی، امریه وزارت نفت می باشد. برای گرفتن این امریه باید به صورت اینترنتی توی سامانه امریه سربازی صنعت نفت ثبتنام کنین.البته نه هر ماه. این سامانه فقط اول تا دهم ماهای زوج بازه یعنی ماه های اردیبهشت، تیر، شهریور، آبان، دی و اسفنذ. پس فقط شیش ماه فرصت ثبتنام دارین.

برای ثبتنام باید گواهی فارغ التحصیلی از دانشگاه رو داشته باشین. توی هر کدوم از ماه های زوج بالا که تو سایت ثبتنام کنین دقیقا شش ماه بعدش باید تاریخ اعزامتون باشه. پس باید جوری برگه سبز رو ارسال کنین که با تاریخ اعزامتون یکی باشه.

تو زمان ثبتنام شما می تونید چهار سازمان شرکت ملی نفت، شرکت گاز، شرکت پخش و پالایش و شرکت پتروشیمی رو براساس اولویتتون انتخاب کنید.البته گزینه پنجمی هم هست که سازمان نیست بلکه یه قسمت از وزارت نفت به اسم پژوهشگاه صنعت نفت، که برای جذب توی این قسمت علاوه بر شرایط عادی باید شرایط خاصی هم داشته باشین. که این شرایط به طور کامل توی خود سایت معرفی شده.

بعد از اینکه ثبتنام تموم شد حدود پنج تا ده روز بعد، معمولن طرفای بیستم ماه، نتایج روی سایت اعلام میشه. توی نتایج مشخص شده که شما تو کدوم شرکت پذیرفته شدین و با چه مدارکی باید تو چه زمانی به چه کسی مراجعه کنید. بعد از تحویل مدارک شرکت شما رو جایابی میکنه که اگه خودتون پیگیر باشین بهتره.بعدشم یه تاریخ دیگه باید بیان برای محاصبه عقیدتی و فنی. مصحابه فنی دست همون شرکتیه که کاریابی شدین و معمولن صورت نمیگیره اما مصاحبه عقیدتی حتمن برگزار میشه و محل برگزاری اون هم توی اهواز و توی تهرانه.

بعد از طی این مراحل امریه شما کامل شده و شش ماه بعد از ثبتنامتون اعزام میشید. لازم به ذکر امریه های نفت پادگان آموزشی صفر یک تهران می افتن که یکی از بهترین پادگان های کشور.

امیدوارم مفید واقع شده باشه. هر سوالی هم داشتین در قسمت نظرات میتونید مطرح کنین.

توجه:دوستان عزیز تا اطلاع ثانوی امریه وزارت نفت لغو شده است.

متاسفانه علی رغم درخواست وزارت نفت جهت استمرار استفاده از خدمات مشمولین وظیفه امریه طرح نظام در صنعت نفت، ستاد کل نیروهای مسلح سهمیه امریه وزارت نفت را از تاریخ اعزام ۹۶/۰۴/۰۱ و بعد از آن را متوقف نموده است.
لذا از کلیه متقاضیان درخواست میشود جهت انجام خدمت وظیفه در سایر دستگاه ها از طریق مبادی ذیربط اقدام نمایند.

۱۴ نظر ها

 1. سلام.شرکت نفت براسال ۹۷امریه نمیگیره؟

 2. سلام
  یه سوال دارم.امریه نفت واسه اعزامی های شهریور، درست شد؟؟

 3. سلام دوستان
  کسی میدونه، نفت، آبان سرباز میگیره یا نه ؟؟؟

 4. همینجوری میگید آبان؟ یا نه؟

 5. سلام
  کسی از آخرین وضعیت امریه نفت خبر نداره؟؟؟
  الان که سه ماهه سایتش بسته ست، نمیشه حضوری رفت و واسه امریه اقدام کرد یا کلا دیگه سرباز نمی گیره؟؟

 6. با سلام.
  سوال اول: میزان حقوق سربازانی که برای شرکت نفت خدمت می کنند چقدر هست؟؟من شنیدم بالای یک میلیون دویست هزار تومان به سربازان صنعت نفت پرداخت میشه درسته؟؟
  سوال دوم:آیا کسانی که امریه نفت دارند کسر خدمت از طریق سوابق بسیجی و جبهه پدر هم شامل شون میشه؟؟

  اگر اطلاعاتی داشته باشید و در اختیار من بذارید ممنون میشم
  سپاس از شما

  • حقوق سرباز در وزارت نفت فرقی با حقوق سرباز در پادگان ندارد و فقط در صورتی که فرد از شرکت غذا و اسکان نگیرد، حقوق دریافتیشان زیاد می باشد.
   برای اعزامی های سال ۹۵ به بعد،وزارت نفت هیچ گونه کسری خدمت را قبول نمی کند.

  • یعنی به ۳۰۰هزار تومن میرسه؟؟؟

  • در صورتی که اسکان و غذا بدهند میزان حقوق برابر با این مقادیر گفته شده در بخش دانستنی های سایت خواهد بود

 7. سلام
  من اعزامم ۱/۴ هست و امروز باهام تماس گرفتن که تمامی امریه ها لغو شده.من تمامی گزینش ها برایم انجام شد وحتی محل خدمتم مشخص شد الان که حدود ۲۰روز به اعزام مونده با این وضعیت آیا کاری میشه کرد و پیگیری به جایی میرسه؟

  • سلام دوست عزیز.
   شما می تونید در اعزامتون تاخیر بزنین و بدنبال امریه در سایر ارگان ها باشین
   همچنین در کانال https://telegram.me/naft110 می تونید آخرین خبرهای مربوط به امریه نفت رو دنبال کنید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.