امریه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

این امریه هم مانند سرباز معلمی به صورت استانی برگزار میشه و تعداد افرادی هم که این وزارت برای امریه میگیره بسار کمه. برای گرفتن این امریه باید به نمایندگی وزارت کار در استانتون مراجعه کنید و از شرایط  و رشته های مورد نیاز مطلع بشین. در زیر شرایط  عمومی و اختصاصی برای گرفتن این امریه اورده شده است.

 اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان های کشور با عنایت به بخشنامه شماره ۲۶۴۹ مورخ ۹۶/۰۱/۱۵ مجوز گرفتن امریه در سازمان های تحت نظر خود را دارا می باشد.

شرایط عمومی:

الف) اعتقاد به دین مبین اسلام .
ب) التزام عملی به احکام اسلام.
پ) اعتقاد والتزام به ولایت فقیه ونظام جمهوری اسلامی وقانون اساسی.
ت) عدم اشتهار به فساد اخلاقی و تجاهر به فسق.
ث) عدم وابستگی تشکیلاتی به سازمانها وگروههای غیر قانونی اعلام شده از سوی مقامات صالحه.
ج) عدم اعتیاد به مواد دخانی، مخدر و روان گردان وسابقه محکومیت کیفری موثر.

شرایط تخصصی: 
الف) دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکتر در رشته های تحصیلی مرتبط با شرح وظایف وماموریتهای محوله وزارت متبوع.
ب) دارا بودن حداقل معدل ۱۵ (برای فارغ التحصیلان دوره های روزانه دانشگاههای دولتی ) و حداقل ۱۶ (برای فارغ التحصیلان دوره های شبانه، نیمه حضوری، آزاد، علمی کاربردی و پیام نور).
پ) ارائه برگ اعزام به خدمت بدون مهر غیبت و یا سابقه خدمت قبلی تحت هر عنوان و سابقه اخذ امریه از سایر دستگاههای اجرایی و نظامی مطابق با تاریخهای اعزام اعلام شده.
ت) متقاضیان می بایست بومی مناطق محروم و کمتر توسعه یافته باشند .
ث) مشمولین دارای برگ سبز آموزشی کفایتی دارای شرایط فوق از اولویت جذب برخوردار میباشند.

  •  خانواده معظم ایثارگران (شهدا، جانبازان و آزادگان)، مشمولان متاهل، معاف از رزم، افراد نخبه، تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی با ارائه مدارک مستند و رسمی از شمول بند (ت) مسثتنی می باشند.
  • شرایط عمومی و تخصصی قبل از جذب باید به متقاضیان اعلام گردد.
  •  ادارات کل می بایست پس از انتشار آگهی استانی وفراخوان عمومی ویا اطلاع رسانی از طریق سایت ادارات کل، از کلیه مشمولانی که دارای شرایط عمومی و اختصاصی می‌باشند با توجه به ضوابط تعیین شده ثبت نام بعمل آورده و چنانچه تعداد مراجعین واجد شرایط مازاد بر تعداد سهمیه واگذار شده باشد الزامیست از بین افراد با توجه به شرط معدل ، مصاحبه، تخصصهای خاص و … نفرات برگزیده معرفی گردند.
  • ایجاد شرایط مساوی و برابر برای کلیه افراد دارای شرایط می بایست فراهم گردد.
  • اخذ و ارسال تعهد نامه مبنی بر بومی بودن وسپری نمودن مدت ۲۴ ماهه قانونی خدمت و همچنین نداشتن نسبت سببی و نسبی درجه یک و دو با کارکنان شاغل در ادارات کل الزامی است .
  • شایان ذکر است به کارگیری مشمولین وظیفه در خارج از محل سکونت ممنوع می باشد .
  • با عنایت به اینکه هدف از جذب وبه کار گیری کارکنان وظیفه، بهره برداری اصولی از ظرفیتهای اصل ۱۴۷ قانون اساسی و طرح‌ریزی در استفاده از تخصص ،دانش ومهارت این کارکنان در پیشبرد اهداف راهبردی وزارت متبوع وتوسعه ارائه خدمات در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشورمیباشد، لذا انتخاب ومعرفی متقاضیان متدین واثر بخش در اولویت میباشد.

برای اطلاعات بیشتر به سایت جذب پرسنل امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراجعه فرمایید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد مطلب بالا و یا هر سوالی در زمینه نظام وظیفه
از خط ثابت با شماره 9099071613 تماس بگیرید. ( بدون گرفتن پیش شماره )
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.