امریه قرارگاه خاتم الانبیا

امریه قرارگاه خاتم الانبیا یکی از بهترین مکان ها برای گرفتن امریه( البته بعد از امریه شرکت نفت) در طول خدمت سربازی هست. در ابتدا از لحاظ شرایط کاری اون رو مورد بررسی قرار خواهیم داد. سپس چگونگی پذیرش این امریه مورد بحث قرار خواهد گرفت.
امریه های قرار گاه خاتم النبیا در واقع پروژه هایی می باشند که این شرکت در سراسر کشور پیمانکار آنها است. از پروژه های سدسازی و راه و تونل گرفته تا پروژه های نفتی. به همین خاطر ظرفیت زیادی  از سربازارن را می تواند پذریش نماید. بیشتر امریه های این شرکت به صورت اغماری می باشند که به صورت دو هفته کار دو هفته استراحت یا سه هفته کار یک هفته استراحت می باشند. سربازان در این امریه کار مرتبط با رشته تخصصی خود را انجام می دهند. حقوق ماهانه هم بهمراه هزینه رفت و امد که شرکت پرداخت می نماید چیزی در حدود پانصد هزار تومن می باشد.
یکی دیگه از مزایای این امریه مدت خدمت ۲۱ ماه و استفاده از کسری در طول خدمت می باشد.
برای گرفتن این امریه سه فاکتور مهم وجود دارد که مهم ترین آن سابقه  بسیج می باشد مثل فعال بودن، حکم شورا، دوره جهادی. عامل بعدی معدل و دانشگاه محل تحصیل می باشد که هرچه قدر معدل و رتبه علمی دانشگاه بالاتر باشد امتیاز  شما بیشتر می شود. اگر در هردو عامل قبلی،بسیجی و معدل، امتیاز خوبی بدست نیاوردید راه سومی نیز هست که میشود باز هم امریه خاتم گرفت.
شما می بایست یک پروژه که توسط  قرارگاه خاتم النبیا انجام میشود پیدا و با مسول پروژه صحبت نمایید و او را متقاعد نمایید که شما را به عنوان امریه بگیرد.

وقتی که شرایط لازم و کافی را دارا بودید باید در سایت سامانه جذب سرباز – قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا  ثبتنام نماییید. یکی دیگر از مزیت های این امریه، تعیین تاریخ اعزام توسط خود فرد می باشد. پسدر ابتدا سعی نمایید برگه اعزام به خدمت  را تهیه نمایید تا در هنگام ثبتنام تاریخ اعزام را در سایت وارد نمایید.
پس از اینکه ثبتنام را انجام دادید در صورت قبولی، بعد از چند هفته از طرف غرب مرکز با شما تماس گرفته میشود و تاریخی را برای ارایه مدارک  و گذراندن بقیه مراحل مشخص می نمایند.

۱۹۰ نظر ها

  1. با سلام…بنده امریه خاتم گرفتم..از طرف کارگاه مربوطه هم زنگ زدن و براشون مدارک بردم..گفتن مدارکتون اوکیه و منتظر پیام باشید برای اینکه جای آموزشیتون مشخص شه..الان سه هفته ای گذشته ولی خبری از پیام نشده…چطور میتونم پیگیری کنم؟

  2. سلام.اگرقبلاجایی درخواست امریه داده باشی میشه داخل سایت خاتم هم ثبت نام کرد؟

  3. سلام.لطفادوستانی که قبلارفتن مصاحبه دادن راهنمایی کنندمصاحبه چطور برگزارمیشه راحته یاسخته؟

  4. سلام.میخواستم بدونم خاتم ازهمه مصاحبه میگیره؟ یانه کجاباید مصاحبه بدی؟

  5. سلام،بنده مدرک کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه شیراز با معدل ۱۷ رو دارم،بسیجی فعال هم هستم،پدر بنده نیز ۲۲ ماه رزمندگی دارن،به همین زودی هم قراره دفترچه پست کنم،آیا با این شرایط شانس بالایی رو میتونم برا خودم قائل باشم یا نه؟ و اینکه نیاز به مراجعه حضوری هست؟از کسری خدمت هم میتونم بهره مند بشم یا خیر؟ ممنون

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.