اعلام طریقه عکسدار کردن شناسنامه مشمولان غایب خدمت

معاون وظیفه فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در خصوص نحوه عکسدار کردن شناسنامه مشمولان غایب خدمت سربازی توضیحاتی ارائه داد.طریقه عکسدار کردن شناسنامه مشمولان غایب خدمت

هوشنگ زندی معاون وظیفه فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه گفت: از یک سو با توجه به بروز مشکلات در خصوص نحوه عکس دار کردن شناسنامه مشمولان غایب و سرگردانی ارباب رجوع و از سوی دیگر عدم انطباق قوانین و ابلاغیه های صادره از ناجا در جهات رفع مشکل تصمیماتی اتخاذ شد.

زندی یادآوری کرد: کلیه مشمولان غایب که در خواست عکس دار شدن شناسنامه دارند باید از طریق اداره ثبت احوال و یا دفاتر پیشخوان معرفی نامه جهت عکسدار نمودن شناسنامه خویش ارائه کنند.

معاون وظیفه عمومی استان کرمانشاه ادامه داد: در صورت مراجعه مشمولان غایب به کلانتری ها و پاسگاه ها، لازم است مسئولان انتظامی این افراد را به منظور ثبت درخواست وظیفه عمومی به دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس +۱۰) راهنمایی کنند.

وی افزود: دفاتر خدمات الکترونیک نیز موظف هستند با اسکن عکس مشمولان غایب نسبت به ثبت درخواست وظیفه عمومی اقدام و برگ ثبت درخواست وظیفه عمومی را ممهور به مهردفتر رسیدگی کننده تحویل مشمولان غایب جهت ارائه به کلانتری ها نمایند.

سرهنگ زندی در پایان گفت: چنانچه مشمولان غایب با در دست داشتن فرم درخواست وظیفه عمومی به کلانتری ها و پاسگاه ها مراجعه کردند این مراکز باید طبق مقررات و با احراز هویت، عکس مشمولان غایب را ممهور به مهر یگان کرده و پاسخ دفاتر پیشخوان و یا ثبت احوال را بدهند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد مطلب بالا و یا هر سوالی در زمینه نظام وظیفه
از خط ثابت با شماره 9099071613 تماس بگیرید. ( بدون گرفتن پیش شماره )
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.