اعزام ۷۰۰ مشمول خدمت سربازی از همدان به مراکز آموزش نظامی

خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی استان همدان گفت: به صورت میانگین هر دو ماه یک بار ۵۰۰ تا ۷۰۰ نفر از مشمولان استان همدان به مراکز آموزشی نظامی اعزام می‌شوند.

بخشعلی کامرانی‌صالح سربازیسردار بخشعلی کامرانی‌صالح در حاشیه مراسم اعزام مشمولان استان همدان به خدمت سربازی، در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس اظهار کرد: امروز قریب به ۶۰۰ نفر از مشمولان خدمت سربازی از آحاد شهرها و روستاهای استان را پذیرش کردیم و اعزام به ۱۴ نقطه مراکز آموزشی در کشور انجام شد.
وی با بیان اینکه هر دو ماه یک‌بار اعزام مشمولان در سطوح مختلف زیر دیپلم، دیپلم و بالاتر از دیپلم انجام می‌شود، گفت: به صورت میانگین هر دو ماه یک بار ۵۰۰ تا ۷۰۰ نفر از مشمولان استان همدان به مراکز آموزشی نظامی اعزام می‌شود.
فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: خدمت سربازی یکی از بهترین دوران‌ها برای جوانان است که با اشتیاق خود را برای اینکه زینت ایران اسلامی باشند آماده می‌کنند.
وی با تأکید بر اینکه مراکز آموزشی و نظامی امروزه به مراکز علمی و اعتقادی تبدیل شده است، افزود: سربازان امروز با ایمان و اعتقاد و دل‌های پاک در تأمین امنیت کشور تلاش می‌کنند.
سردار کامرانی‌صالح با بیان اینکه خانواده‌ها نگران وضعیت فرزندان خود در طول خدمت سربازی نباشند، تصریح کرد: اکنون شرایط به گونه‌ای است که سربازان هر لحظه که بخواهند می‌توانند از مراکز آموزشی با خانواده‌های خود در ارتباط باشند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.