ارتقاء مهارت آموزی در دوران سربازی

خبرگزاری ایسنا: رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز نیروهای مسلح از برنامه های مختلف این ستاد در جهت ارتقاء مهارت آموزی در دوران خدمت خبر داد.سردار کمالی
به گزارش ایسنا، سردار کمالی در برنامه روی خط خبر شبکه خبر درباره اقدامات ستادکل نیروهای مسلح در زمینه افزایش بهره وری دوران خدمت سربازی گفت: اقداماتی که از جانب ستاد کل نیروهای مسلح در راستای خوشایند سازی خدمت سربازی انجام می شود در چند جهت صورت می گیرد که یکی از مهم ترین آنها مهارت آموزی و توانمندسازی سربازان در دوران خدمت است که به عنوان رویکرد جدید ستاد کل نیروهای مسلح مد نظر قرار گرفته است.
وی با اشاره به شیوه های ارتقای مهارت آموزی اظهار کرد: با تعاملی که با سازمان فنی حرفه‌ای انجام شده است بناست تعداد مشمولانی که تحت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای قرار می گیرند افزایش پیدا کند علاوه بر این برنامه‌های دیگری نیز در این زمینه در دست تدوین است که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز نیروهای مسلح با اشاره به لزوم افزایش انگیزه و روحیه خدمت در دوران سربازی گفت: علاوه بر بحث توانمندسازی سربازی که به عنوان رویکردی جدید در حال اقدام است باید زمانی که سرباز وارد نیروهای مسلح می‌شود از بعد معنوی نیز توانمند شود.
سردار کمالی اظهارکرد: علاوه بر آموزش‌های سنتی و نظامی باید آموزش‌های معنوی از جمله قرآن آموزی، مسائل اخلاقی و سبک زندگی نیز آموزش داده شود.
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز نیروهای مسلح با تاکید براین که سرباز قشر مظلومی در جامعه است که از کیان جامعه دفاع می کند، اظهارکرد: رسانه‌ها باید به مقوله سرباز بیشتر بپردازند و با انعکاس موضوعاتی همچون جشنواره جوان سرباز فرهنگ تقدیر از سرباز را در جامعه ترویج دهند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.