احتمال کاهش ۳ ماهه مدت سربازی از طریق مهارت آموزی

خبرگزاری پانا: معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: وضعیت دقیق کاهش ۳ ماهه مدت سربازی هنرجویانی که در دوره های مهارت آموزی شرکت داشته اند، این هفته مشخص خواهد شد.کاهش خدمت سربازی
علی زرافشان در گفت و گو با خبرنگار پانا، در خصوص کاهش ۳ ماهه مدت سربازی دانش آموزانی که دوره مهارت را گذرانده اند، اظهار کرد: طی جلسه مشترکی که با تمام دستگاه ها تشکیل شد یکی از مجموعه پیشنهاداتی که بیان شد کم شدن ۳ ماه مدت سربازی هنرجویانی بود که دوره های مهارت آموزی را گذرانده اند.
وی ادامه داد: در این جلسه مطرح شد اگر دانش آموزی دوره آموزشی مهارت را دیده باشد مدت سربازی او کاهش پیدا کند که البته امیدواریم با برگزاری جلسه این هفته در این خصوص که با حضور مسئولین دستگاه ها تشکیل می شود بحث ها دقیق تر مطرح شود و به مرحله تصمیم گیری برسد.
معاون آموزش متوسطه ورارت آموزش و پرورش عنوان کرد: این مباحث بعد از این مطرح شد که مقام معظم رهبری در نامگذاری سال بر افزایش مهارت آموزی تاکید داشتند. هرچند آقای قرائتی اقدام شایسته ای انجام داد که پیگیری بحث ورود مهارت آموزی در تمام بخش های آموزش اعم از حوزه های علمیه، دانشگاه ها و آموزش و پرورش بود.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد مطلب بالا و یا هر سوالی در زمینه نظام وظیفه
از خط ثابت با شماره 9099071613 تماس بگیرید. ( بدون گرفتن پیش شماره )
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.