اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگر از هفته آینده

رییس فراکسیون ایثارگران درمجلس ازتوافق این فراکسیون با مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح برای اجرای قانون کسرخدمت فرزندان ایثارگران از هفته آینده خبر داد.حسن نوروزی سربازی
حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از برگزاری نشست فراکسیون ایثارگران مجلس با مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح برای تعیین تکلیف اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگران خبر داد و گفت:‌ از زمان تصویب این قانون در مجلس تاکنون ستاد کل اجرای آن را به تعویق انداخته و در این راستا افراد بسیاری از خانواده ایثارگران که درسن اعزام به خدمت بودند دچار مشکل شدند.

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم درمجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه درطول چند هفته گذشته جلسات بسیاری دراین خصوص برگزار شد، افزود:‌ درنشست مشترک چندی پیش فراکسیون ایثارگران با ستادکل نیروهای مسلح مقرر شد که طی یک هفته آینده اجرای این قانون برای ۲۰ هزارنفر ازفرزندان ایثارگر به ترتیب اولویت اجرایی شود.

رییس فراکسیون ایثارگران درمجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:‌ اجرای این قانون نیاز به ثبت نام از افراد نداشته و باید برای فرزندان ایثارگران که حائز شرایط مورد نظر برای خدمت سربازی تا پایان سال جاری هستند اجرایی شود.

منبع : خبرگزاری خانه ملت

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد مطلب بالا و یا هر سوالی در زمینه نظام وظیفه
از خط ثابت با شماره 9099071613 تماس بگیرید. ( بدون گرفتن پیش شماره )
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

۳ نظر ها

  1. من۱۹ ماه دارم و درحال خدمتم …امسال شاملم میشه یانه …اولویت باما نباشد که بدرد نمیخوره دیگه

  2. سلام خسته نباشید لطفا درمورد کسایی که شامل این طرح ودارای ماه های مختلف هستند و درضمن درحال خدمت هستند چه تدبیری دارید اگرسال اینده باشد که دیگر برای ما درحال خدمتان کارایی ای ندارد ممنون

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.