آموزش ۱۰۰ هزار سرباز وظیفه توسط ناجا در هر سال

معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی گفت: سالی ۱۰۰ هزار سرباز در پادگان های این نیرو آموزش های مختلف را فرامی گیرند.کسری خدمت فرزندان

به گزارش خبرنگار مهر، سردار امیرحسین یاوری ظهر شنبه در جلسه بررسی احداث پادگان نیروی انتظامی در گناباد اظهارکرد: نیروی انتظامی یک شبکه گسترده کشور برای تامین امنیت مردم دارد و ما از بدو تولد تا مرگ هر انسان در حال ارائه خدمت به مردم می باشند.

وی افزود: برنامه های آموزشی به صورت گسترده در حال انجام بوده و در همه استان ها یگان آموزشی داریم و در حال حاضر ۱۶ مرکز آموزشی در کشور فعالیت می کنند.

یاوری بیان کرد: به صورت متوسط یک میلیون و ۲۰۰ هزارنفر ساعت آموزش در سال می دهیم و در طول سال ۱۰۰ هزار سرباز در مجموعه های آموزش ما دوره می بینند.

وی با اشاره به هزینه های احداث یک پادگان اظهارکرد: راه اندازی مرکز آموزش در شهرستان ها کار ساده ای نیست و زمانی که راه اندازی می شود اقتصاد آن شهر را متحول می کند یک پادگان به طور معمول در ماه ۵۰۰ میلیون هزینه دارد.

یاوری افزود: احداث پادگان در این منطقه می تواند باعث افزایش امنیت و یک نیروی ذخیره برای استانداری در موارد حساس باشد.

معاون تربیت و آموزش ناجا گفت: برای احداث پادگان به صورت کامل در حدود ۲۳ میلیارد تومان نیاز است و اگر زیرساخت ها مهیا شود با هزینه کمتری این پادگان ها مهیا می شود.

یاوری عنوان کرد: در صورتی که زیرساخت ها آماده شود می توانیم از ابتدای مهر یک گردان ۵۷۶ نفر را در گناباد برای آموزش مستقر کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.