آخرین جزئیات چهارمین آزمون سراسری مهارت‌ آموزی کارکنان وظیفه

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از برگزاری چهارمین آزمون سراسری مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه در مورخه ۲۷ مرداد با شرکت حدود ۷۰ هزار نفر از کارکنان وظیفه داوطلب واجد شرایط در ۳۱ استان کشور خبر داد.سردار موسی کمالی
سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، با اعلام خبر فوق اظهار داشت: برنامه توانمندسازی و مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه که از سال ۱۳۹۶ به صورت جدی آغاز شده است در سال جاری با هدف آموزش حدود ۲۰۰ هزار نفر استمرار خواهد یافت.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: در همین راستا چهارمین آزمون سراسری مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه که به عنوان اولین آزمون امسال است در روز شنبه مورخ ۲۷ مرداد با شرکت حدود ۷۰ هزار نفر کارکنان وظیفه داوطلب واجد شرایط که ادعای مهارت دارند در ۳۱ استان کشور و در همه یگان‌هایی که بیش از صد نفر سرباز دارند انجام خواهد شد.

وی با اعلام این مطلب که این آزمون در ۱۲۰ رشته با تأکید در تخصص‌های بومی هر استان برگزار می‌شود، گفت: در نظر است این ‌آزمون‌ها هر دو ماه یکبار برگزار شود.

سردار کمالی تأکید کرد: تعداد ۳۴ هزار نفر از کارکنان وظیفه که فاقد تخصص خاصی هستند برای شرکت در کلاس‌های مهارت‌آموزی ثبت‌نام کرده‌اند که کلاس‌های آنها به زودی با همکاری سازمان‌های فنی و حرفه‌ای آغاز می‌شود.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: با راه‌اندازی سامانه سرباز ماهر ثبت‌نام از کارکنان دارای مهارت برای شرکت در آزمون‌های بعدی صرفاً از طریق این سامانه انجام خواهد شد.

این مقام ارشد ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: این آزمون با همکاری و تعامل دوجانبه نیروهای مسلح و سازمان فنی و حرفه‌ای انجام می‌شود و همه فرماندهان و یگان‌های نیروی‌های مسلح ترتیبی اتخاذ کردند تا کارکنان وظیفه‌ای که در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند بتوانند به موقع در این آزمون شرکت کنند.

منبع: خبرگزاری فارس

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد مطلب بالا و یا هر سوالی در زمینه نظام وظیفه
از خط ثابت با شماره 9099071613 تماس بگیرید. ( بدون گرفتن پیش شماره )
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.